Ładowanie...

Twoja Klinika Witaminowa

Francuska 30A

Pon.-Pt. 9:00-18:00, Sob. 11:00-16:00

578 120 003

tkwbialapodlaska@gmail.com

twojaklinikawitaminowa.pl


Klinika Witaminowa to miejsce, które powstało poprzez świadomą podróż do celu, którym jest zdrowie, siła, energia i piękno.

Kluczem do sukcesu okazała się pasja, dociekliwość i umiejętność szukania sposobu, dzięki któremu każdy z nas może poddać się najskuteczniejszej terapii witaminowej w Polsce. To jak się czujemy i wyglądamy zależy od tego co jemy i jak żyjemy. Na własnym przykładzie doświadczyłam jak istotną rolę odgrywają w naszym życiu witaminy.

W Klinice Witaminowej wprowadzony został podział, odpowiadający różnym potrzebom, np. oczyszczaniu organizmu, regeneracji – wzmacnianiu odporności, niwelowaniu stresu i łagodzeniu (leczeniu) objawów depresji. Dodatkowo, dla osób, które szczególnie dbają o urodę zadbaliśmy o idealnie skomponowane koktajle witaminowe – odmładzające i odchudzające umożliwiające redukcję cellulitu i wyszczupleniu sylwetki. Zadbaliśmy również o to aby opiekę nad pacjentem sprawowała Pani dietetyk aby dbała o zdrowe odżywianie pacjenta, o to żeby choroby nie nawracały. Dzięki współpracy z dietetykiem zadbaliśmy o pacjentów aby pod kontrolą pani dietetyk dbali o siebie też w domu, aby mogli zmieniać masę ciała, żeby mogli zadbać o swój wygląd.

Klinika Witaminowa to innowacyjne centrum medyczne, w którym koncentrujemy się na detoksykacji, wspomaganiu leczenia i regeneracji. Naszym celem jest poprawa jakości życia oraz przyspieszenie procesów regeneracji organizmu.